Ma 19:10
Fényes Szabolcs - Harmath Imre
Holnap 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Műsor

2018 november

2
Nagyszínpad
P, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

3
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/1
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

4
Nagyszínpad
V, 17:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

6
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

7
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

8
Raktárszínház
CS, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

9
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
P, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

10
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

11
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/2
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

14
Nagyszínpad
SZE, 19:00
15
Nagyszínpad
CS, 19:00
16
Nagyszínpad
P, 19:00
17
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

18
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/1
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/1
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

19
Raktárszínház
H, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

20
Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

21
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

22
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

23
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

24
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

25
26
Raktárszínház
H, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

27
Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

28
Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

30
Nagyszínpad
P, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X