Műsor

2019 október

3
Nagyszínpad
CS, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

4
Nagyszínpad
P, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

5
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

6
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/1
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Nagyszínpad
V, 15:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

7
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/1
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

9
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

10
Nagyszínpad
CS, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

11
Nagyszínpad
P, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

12
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Raktárszínház
SZO, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

Nagyszínpad
V, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
V, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Raktárszínház
V, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

17
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

18
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

19
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

20
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
V, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

21
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

22
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

23
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

26
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

27
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

29
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
K, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
K, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

30
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Szerelem/1
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

31
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/1
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
CS, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X