Műsor

2019 november

2
Nagyszínpad
SZO, 19:00
3
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/2
Nagyszínpad
V, 15:00
4
Nagyszínpad
H, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

5
Nagyszínpad
K, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

6
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

7
Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
CS, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

8
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
P, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
9
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
SZO, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
10
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
V, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

12
Raktárszínház
K, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

13
Raktárszínház
SZE, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 20:30
14
Raktárszínház
CS, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

16
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
17
Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
18
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

19
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

20
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 20:30
21
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
22
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
23
Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
24
Nagyszínpad
V, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Premier/3
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
25
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

26
Nagyszínpad
K, 15:00
diák előadás
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/2
Kacsóh Pongrác

János vitéz

27
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Nethelyett/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 20:30
28
Raktárszínház
CS, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
29
Raktárszínház
P, 15:00
zártkörű előadás
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

Raktárszínház
P, 19:00
zártkörű előadás
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

30
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X