Holnap 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Műsor

2019 december

1
Nagyszínpad
V, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
V, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
3
Nagyszínpad
K, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Raktárszínház
K, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

4
Nagyszínpad
SZE, 15:00
zártkörű előadás
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Raktárszínház
SZE, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

5
Nagyszínpad
CS, 15:00
nyugdíjas előadás
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
6
Raktárszínház
P, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
7
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
8
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
V, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
11
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 20:30
12
Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
13
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
14
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
SZO, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 20:30
15
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/3
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
16
Raktárszínház
H, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

18
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 20:30
19
Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
20
Nagyszínpad
P, 18:00
Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
21
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

22
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

23
Nagyszínpad
H, 14:00
Nagyszínpad
H, 18:00
25
Nagyszínpad
SZE, 14:00
Nagyszínpad
SZE, 18:00
26
Nagyszínpad
CS, 11:00
Nagyszínpad
CS, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

27
Nagyszínpad
P, 11:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
28
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/1
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

29
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Kálmán Imre Teátrum
V, 20:30
30
Kálmán Imre Teátrum
H, 20:30
31
Nagyszínpad
K, 15:00
Kálmán Imre Teátrum
K, 23:00
Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X