Műsor

2019 február

1
Kálmán Imre Teátrum
P, 15:00
diák előadás
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Raktárszínház
P, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

2
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Raktárszínház
SZO, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

3
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/2
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Raktárszínház
V, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

4
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Operett barátok/1
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

5
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

6
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

7
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
CS, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

8
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

9
Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

10
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/2
Raktárszínház
V, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
V, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

11
Átrium
H, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

12
Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Nethelyett/1
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Átrium
K, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

13
Raktárszínház
SZE, 11:00
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Musical+/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

14
Raktárszínház
CS, 11:00
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Felfedező/1
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

15
Raktárszínház
P, 11:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Csillagszóró/2, Fényes Szabolcs/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

16
Raktárszínház
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bérlet: Mézeskalács/2, Nagycsaládos/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

17
Raktárszínház
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/3
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

19
Nagyszínpad
K, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

20
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

21
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

22
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
P, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

23
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

24
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Nagyszínpad
V, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

25
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/2
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

26
Nagyszínpad
K, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
K, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

27
Nagyszínpad
SZE, 18:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

28
Nagyszínpad
CS, 18:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X