Ma 20:30
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA
Holnap 20:30
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Műsor

2019 április

2
Raktárszínház
K, 11:00
Nagyszínpad
K, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

3
Raktárszínház
SZE, 11:00
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Tavaszi/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

4
Raktárszínház
CS, 11:00
Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Csajos/2
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

5
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Szenvedély/3
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

6
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

7
Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
V, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
V, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

8
Raktárszínház
H, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

9
Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Musical+/2
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Raktárszínház
K, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

10
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/4
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

11
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Felfedező/2
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

12
Kálmán Imre Teátrum
P, 15:00
diák előadás
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
P, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

13
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

14
Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
V, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/4
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

15
Raktárszínház
H, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

16
Átrium
K, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

17
Átrium
SZE, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

18
Átrium
CS, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

19
Nagyszínpad
P, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

20
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

21
Nagyszínpad
V, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Átrium
V, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

22
Átrium
H, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

25
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

26
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

27
Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

28
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Premier/3
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

29
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/3
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

30
Nagyszínpad
K, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X