Műsor

2020 január

2
Kálmán Imre Teátrum
CS, 20:30
zártkörű előadás
3
Nagyszínpad
P, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Kálmán Imre Teátrum
P, 20:30
zártkörű előadás
4
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

5
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/2
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
V, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

6
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/2
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

8
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

9
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

10
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
P, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

11
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

12
Nagyszínpad
V, 11:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

14
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

15
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Szenvedély/1
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

16
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

17
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 15:00
nyugdíjas előadás
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
P, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

18
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

19
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/1
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

20
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/2
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

22
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Musical+/1
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

23
Nagyszínpad
CS, 14:00
zártkörű előadás
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/2
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

24
Nagyszínpad
P, 19:00
zártkörű előadás
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

25
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/1
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Raktárszínház
SZO, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

26
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Nagyszínpad
V, 15:00
Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi

Isten pénze

Raktárszínház
V, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

27
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

28
Nagyszínpad
K, 18:00
Bérlet: Felfedező/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

29
Nagyszínpad
SZE, 15:00
zártkörű előadás
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

30
Raktárszínház
CS, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

31
Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
P, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X